Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo mėn. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia nemokamą priklausomybės konsultanto paslaugų teikimą Švenčionių rajono gyventojams!

Atgal

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo mėn. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia nemokamą priklausomybės konsultanto paslaugų teikimą Švenčionių rajono gyventojams!

2021-02-25

Paslauga teikiama Švenčionių rajono savivaldybėje gyvenantiems asmenims, kurie  anonimiškai be gydytojo siuntimo gali  kreiptis pagalbos dėl savo ar šeimos narių priklausomybės nuo alkoholio. 

Paslaugas teikiantis priklausomybių konsultantai yra kompetentingi specialistai, išklausęs akredituotą mokymų programą ir dirba tik mokslu pagrįstais metodais (nekoduojama, nehipnotizuojama ir pan.). 

Specialistai, atsižvelgdami į besikreipiančio asmens situaciją,  suteiks klientui individualias paslaugas – nuo patarimų ir informacijos suteikimo iki trumpųjų intervencijų, stebėsenos.

Konsultantai padės: atpažinti priklausomybę ir su ja susijusias problemas, motyvuoti keisti žalingus alkoholio vartojimo įpročius, teikti paramą baigusiems gydymo nuo priklausomybės programą, informuoti apie institucijas, organizacijas, kurios teikia gydymą ir pagalbą. 

Paslaugos teikiamos Pabradėje, Švenčionyse, Švenčionėliuose. Skambinkite skelbime nurodytais kontaktais ir kartu su paslaugą teikiančiu specialistu, susitarsite dėl Jums tinkamo konsultacijos laiko. 

Jeigu priklausote vienai iš šių asmenų grupių: šeimos nariai, darbdaviai, įmonių/įstaigų darbuotojai, seniūnijų, vaiko teisių apsaugos, socialiniai darbuotojai, mokyklų psichologai, socialiniai pedagogai, bendrosios praktikos gydytojai, slaugytojai, policijos atstovai, probacijos tarnybos darbuotojai, nepamirškite, kad galite padėti rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims gauti pagalbą.

Nelikite abejingais, – nukreipkite asmenį į priklausomybės konsultantą!

Daugiau informacijos el. p: stiprinimas.svencionys@gmail.com

Atnaujinta 2018-03-16 21:15