UŽSIĖMIMAI ZIGMO ŽEMAIČIO GIMNAZIJOJE (Lentupio g.) IR ŠVENČIONIŲ LOPŠELYJE DARŽELYJE "GANDRIUKAS".

Atgal

UŽSIĖMIMAI ZIGMO ŽEMAIČIO GIMNAZIJOJE (Lentupio g.) IR ŠVENČIONIŲ LOPŠELYJE DARŽELYJE "GANDRIUKAS".

2023-04-04

Dantų valymas mums visiems atrodo labai įprastas kasdieninis dalykas. Nuo pat vaikystės esame mokomi dantis valytis šepetėliu du kartus per dieną. Kiekvienas žmogus turbūt pasakytų, kad tiksliai žino, kaip reikia valyti savo dantis. Tačiau ar tikrai?
Kruopštus kasdienis dantų valymas yra svarbiausias ėduonies ir kitų dantų pažeidimų profilaktikos būdas. Išugdyti šį vaikų įprotį gali tapti tikru iššūkiu, tačiau pastangos vertos rezultato.
Kad dantukus valyti kasdien tiesiog būtina įsitikino ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 1a, 1b, 1c klasių mokiniai, nes jie dalyvavo edukacinėse pamokėlėse ,,Sveiki dantys – sveikas aš“, kurias vedė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Irena Januševskaja. Specialistė papasakojo kodėl taip svarbu prižiūrėti dantukus ir kaip taisyklingai juos valyti, supažindino su dantų priežiūros priemonėmis, patarė ką reikia valgyti, kad dantys išliktų stiprūs ir sveiki.
Pamokėlės vyko ir Švenčionių l/d ,,Gandriukas“, ,,Volungiukų‘‘, ,,Ančiukų‘‘, ,,Pelėdžiukų‘‘, ,,Žvirbliuku‘‘ grupėse. Pas mažuosius į grupes su sveikatos specialiste atkeliavo ir mokomoji priemonė „Drakoniukas”. Vaikučiai ne tik aiškinosi apie dantukų priežiūros svarbą, bet kartu mokėsi ir juos taisyklingai valyti.
Atnaujinta 2018-03-16 21:15