Švenčionyse startavo aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos mokymai ,,safeTALK“

Atgal

Švenčionyse startavo aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos mokymai ,,safeTALK“

2019-07-01

    

2019 m. birželio 28 d. Švenčionyse startavo aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos mokymai ,,safeTALK“ kuriuos organizavo Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

„SafeTALK“ – tai keturių akademinių valandų mokymai, kurie padeda dalyviams tapti sąmoningiems, susiduriant su savižudybių tema. „SafeTALK“ mokymai yra skirti visiems norintiems ir juos baigę asmenys yra labiau pasirengę padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti, suteikti jiems žinių, kaip ir kur gali rasti reikiamą pagalbą. Mokymuose taikoma organizacijos „LivingWorks" aukščiausių tarptautinių standartų mokymų apie savižudybių prevenciją programa. Ji naudojama 30 pasaulio šalių ir yra nuolat atnaujinama, remiantis naujausiais pasauliniais moksliniais tyrimais ir praktiniais įgūdžiais savižudybių prevencijos srityje. Tai leidžia išlaikyti aukštą mokymų standartą bei taikyti griežtus reikalavimus „safeTALK" lektorių paruošimui.

Informuojame, kad „ASIST“– dviejų dienų savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai planuojami 2020 m. sausio arba kovo mėnesį. Informacija bus tikslinama.

Atnaujinta 2018-03-16 21:15