Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos asmenų sveikatos stiprinimo programa

 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Plačiau

Prevencinės programos

 

Plačiau

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!!!


Plačiau
SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJA

Plačiau

NAUJIENOS

Pasaulinė diena be tabako
Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.
Gegužės 28 d. minima Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena
Gegužės 28 d. minima Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena. Šią dieną moteris siekiama informuoti apie dažniausiai pasitaikančias ligas, skatinti profilaktiškai tikrintis sveikatą, sveikai maitintis ir gyventi aktyviai. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atkreipia dėmesį į vieną neišvengiamą moters gyvenimo etapą ir skiria straipsnį - „Ką reikėtų žinoti apie menopauzę".
Mankštelės Pabradės „Ryto" gimnazijoje
Pabradės „Ryto“ gimnazijoje visuomenės sveikatos specialistė Ona Lukjanova vedė mankšteles patiems mažiausiems įstaigos ugdytiniams. Neabejotina mankštų nauda visiems suaugusiems, o taip pat ir vaikučiams. Ji suteikia žvalumo visai dienai. Fiziniai pratimai gerina judesių koordinaciją, mažina traumų riziką. Tobulinamos fizinės ypatybės – jėga, ištvermė, vikrumas, lankstumas. Fiziškai pasirengę yra ištvermingesni, energingesni. Tinkamas fizinis krūvis gerina savijautą, miegą, darbingumą, atmintį, išvengiama pervargimo ir kita.

APIE MUS

Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras) yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos savivaldybės biudžeto iš dalies išlaikoma savivaldybės biudžetinė visuomenės sveikatos priežiūros įstaiga.

BENDRADARBIAUJAME